OCIEPLANIE PODDASZY PIANĄ

Pianowanie poddaszy

Znasz już korzyści z ocieplenia poddasza pianką PUR?

Zastanawiasz się, w jaki sposób zabezpieczyć poddasze budynku? Sprawdź opinie tych, którzy już korzystają z zalet ocieplenia poddasza pianką poliuretanową. Pianowanie poddaszy to szybka i skuteczna metoda docieplania budynków.

W klimacie umiarkowanym, w którym mieszkamy, materiał, który zostanie użyty do ocieplania, ma ogromne znaczenie. Musi być jednocześnie odporny na mrozy, wysokie temperatury latem i zmienną wilgotność. Trwałość to wymóg obowiązkowy. Pianka PUR nadaje się do tego znakomicie. Sposób aplikowania tego materiału izolacyjnego i jego rozszerzalność powodują, że warstwa ocieplenia jest cienka i lekka, a mimo to bardzo szczelna. Pianowanie poddaszy to najlepsza na rynku metoda ich izolacji.

Zmniejsz koszty. Ocieplenia poddasza to mniejsze rachunki i ciepło w budynku. Pianowanie poddasza to inwestycja w oszczędzanie.

Nawet nowy i szczelny dach nie zapewni skutecznej izolacji termicznej. Musi zostać docieplony. Ciepło zimą, chłodniej latem. Trudno utrzymać optymalną temperaturę o każdej porze roku. Każdy nowo wybudowany dom musi spełniać wymogi dotyczące właściwej izolacji termicznej budynku. Właściciele starszych obiektów mieszkalnych lub przemysłowych mogą zmniejszyć koszty zużycia energii potrzebnych do ogrzania czy ochłodzenia budynku. Myśląc przyszłościowo, musimy ograniczyć ilość zużywanej energii nie tylko po to, żeby zaoszczędzić, ale także, by nie generować dodatkowych zanieczyszczeń środowiska. Koszty ocieplenia poddasza to jednorazowy wydatek, który będzie się zwracał podczas wielu lat użytkowania. Pianowanie poddasza to metoda, która sprawdza się na budynkach starych i nowych, na dachach prostych dwuspadowych, jak i bardziej skomplikowanych konstrukcjach, których zakamarki zazwyczaj trudno szczelnie docieplić.

ocieplenie poddasza pianką

Jeśli ocieplenie poddasza pianą to tylko wykonane przez doświadczonych pracowników. Zaplanuj z nami docieplenie poddaszy.

Chcesz docieplić poddasze i potrzebujesz fachowego doradztwa? Podania kosztorysu i zakresu niezbędnych prac, szybkiego wykonania i przede wszystkim efektów. Ocieplenie poddasza pianą wymaga:

  • Użycia certyfikowanego sprzętu we właściwy sposób, z zachowaniem bezpieczeństwa i zasad BHP pracowników.
  • Dobrania właściwych parametrów materiału izolacyjnego.
  • Doświadczenia w dokładnym nakładaniu produktu, które przełożą się na ostateczny efekt szczelnej izolacji termicznej.

 

Na każdym z tych etapów potrzebna jest wiedza i doświadczenie, które ekipa pracowników Pianpur posiada. Zdobywamy je z każdym kolejnym projektem, który realizujemy. Nie boimy się wyzwań — ani dużych zleceń, ani z pozoru trudnych w dociepleniu poddaszy. Nasze sprawnie i szybko wykonywane zlecenia to efekt wielu lat doskonalenia technologii nakładania pianki poliuretanowej na różne powierzchnie.

koszty ocieplenia poddasza

Oferujemy docieplanie poddaszy pianą poliuretanową

Docieplanie poddaszy pianą to metoda, która na rynku zdobyła już stabilną pozycję i pozytywne rekomendacje. Przez lata z tego sposobu skorzystało już setki tysięcy osób. Pianpur zrealizował wiele z tych inwestycji. To nowoczesna i wciąż rozwijająca się technologia ocieplania, w którą warto zainwestować.

Zapraszamy do kontaktu

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.