Izolacje natryskowe zdobywają coraz większą popularność. Do ich wykonania wykorzystujemy pianę PUR – materiał o znacznie lepszych właściwościach termoizolacyjnych niż wełna, korek czy płyty pilśniowe. Działamy na terenie m.in. Kielc i zajmujemy się ocieplaniem poddaszy, domów szkieletowych, magazynów, hal, fundamentów, a także wyciszaniem pomieszczeń. Gwarancją zadowolenia z naszej pracy są wysokiej jakości materiały i nowoczesna technologia natrysku – wykonana w ten sposób izolacja wypełnia każdą szczelinę i idealnie dopasowuje się nawet do skomplikowanych struktur, zapewniając maksymalne zadowolenie z wykonanego ocieplenia.

Izolacje natryskowe – Skarżysko-Kamienna, Kielce. Pianka poliuretanowa to odczuwalna różnica.

Właścicielom domów i obiektów komercyjnych zależy na utrzymaniu komfortowej temperatury w pomieszczeniach zarówno latem, jak i zimą. Pianka PUR charakteryzuje się najlepszymi parametrami – ma niski współczynnik przenikania ciepła, nie pochłania wilgoci, nie odkształca się pod wpływem zmian temperatury. Jest niezwykle wytrzymała, blokuje dostęp kurzu i zanieczyszczeń do wnętrza budynku, nie zawiera szkodliwych substancji. Izolacja natryskowa zapobiega z kolei tworzeniu się tzw. mostków, czyli miejsc, przez które ciepło „ucieka” z pomieszczenia. Technologia pozwala w taki sposób rozprowadzić pianę PUR, by idealnie przylegała do każdego miejsca, co jest niemożliwe w przypadku konwencjonalnych rozwiązań, takich jak układanie wełny mineralnej. Różnicę można odczuć na własnej skórze!

Pianka PUR, izolacja termiczna – Kielce

Izolacje natryskowe stosujemy nawet przy niskich poddaszach – piana PUR pozwala na zastosowanie cieńszej warstwy izolacji, dzięki czemu nie zabieramy cennej przestrzeni. Zlecenia realizujemy sprawnie i szybko – do montażu ocieplania nie są wymagane żadne akcesoria. Sama aplikacja pianki nie rodzi większych problemów i zajmuje dosłownie kilka dni, wliczając w to czas na zabezpieczenie izolowanego pomieszczenia. Na swoim koncie mamy niemal sto realizacji, a liczba ta stale się powiększa. Jesteśmy przekonani, że izolacje natryskowe pianą PUR to technologia przyszłości – pod każdym względem są lepsze od izolacji na bazie tradycyjnych materiałów, gwarantują bezpieczeństwo (piana PUR nie jest łatwopalna, tak jak np. styropian) i są przyjazne dla środowiska.

Pianka poliuretanowa – świętokrzyskie

Alternatywne materiały stosowane w budownictwie powoli zyskują coraz szersze grono zwolenników. Warto wymienić stare, szybko niszczejące i niedoskonałe ocieplenie na pianę PUR, która podczas aplikacji zwiększa swoją objętość i jest materiałem najlepiej dopasowującym się do każdej szczeliny czy trudno dostępnego miejsca. Przed położeniem izolacji termicznej od podstaw, należy wziąć pod lupę parametry piany, styropianu i wełny. Izolacja natryskowa to obecnie najskuteczniejsze i najlepsze rozwiązanie dla każdego obiektu. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat pianki poliuretanowej i sposobu jej aplikacji, a także omówimy szczegóły związane ze zleceniem, ustalimy koszt i harmonogram prac.